Tworzymy innowacyjne rozwiązania

Pionierskie rozwiązania

System LUMINUM to pionierskie rozwiązanie w zakresie elektronicznej obsługi urlopów i ewidencji czasu pracy, na którym w sposób niedościgniony wzoruje się wiele systemów na polskim rynku.

Od ponad 20 lat rozwijamy i wdrażamy platformę LUMINUM oraz wytwarzamy oprogramowanie na indywidualne zamówienia naszych Klientów. Naszym głównym celem jest dostarczanie profesjonalnego oprogramowania o najwyższej jakości, niezawodności i poziomie bezpieczeństwa. Począwszy od fazy analizy czuwa nad nim zespół ekspertów doświadczonych w dziedzinie projektowania, wytwarzania, testowania i wdrażania złożonych rozwiązań IT.

Świadczymy także usługi związane z kompleksowym wdrażaniem oprogramowania, jego rozwojem, utrzymaniem i serwisem. Zapewniamy praktyczne szkolenia z obsługi systemu w formie stacjonarnej lub on-line. Zapewniamy wsparcie osobistego konsultanta oraz opiekę serwisową. Nasze rozwiązania objęte są gwarancją przez cały okres serwisowania.

Atutem zespołu LUMINUM jest terminowość realizowanych prac. Potrafimy realnie oszacować terminy i je dotrzymywać – czas to nie tylko pieniądz.

LUMINUM

System LUMINUM to odpowiedź dla Klientów, którzy wymagają błyskawicznego i sprawnego uruchomienia potrzebnych dla nich aplikacji. Dzięki rozbudowanym możliwościom konfiguracyjnym możliwe jest bardzo szybkie wdrożenie rozwiązania w wersji bazowej, a następnie dostosowanie go do najbardziej złożonych wymagań.

System LUMINUM jest aplikacją webową, z którego można korzystać przy użyciu dowolnej przeglądarki internetowej lub aplikacji mobilnej (Android, iOS). Responsywne rozwiązanie doskonale sprawdzi się także w kioskach, tabletach, tab-standach lub dużych ekranach.

LUMINUM oferowane jest w modelu licencyjnym (on-premises / hosting) lub SaaS (Software as a Service), to znaczy w formie usługi abonamentowej.

Wersja licencyjna umożliwia nieograniczone modyfikacje LUMINUM, jego integrację z systemami zewnętrznymi oraz dostosowanie do wewnętrznych wymagań bezpieczeństwa organizacji.

Dzięki wersji abonamentowej (SaaS) nie jest konieczne inwestowanie ani w infrastrukturę sprzętową ani w dodatkowe licencje na oprogramowanie, takie jak baza danych czy system operacyjny. Z systemu można korzystać dowolnie długo i zrezygnować w dowolnym momencie.

Wszystkie zmiany i niezbędne modyfikacje, w tym przede wszystkim te prawne (np.: wynikające z Kodeksu Pracy), wdrażane są automatycznie. Dbamy także o to, aby aplikacje sprawnie działały w większości dostępnych na rynku przeglądarek.

Wersja SaaS sprawia, że korzystasz z zawsze najnowszych rozwiązań bez konieczności długotrwałego procesu wdrażania oprogramowania w Twojej firmie.

Zespół

Tworzymy zespół pasjonatów i profesjonalistów, których zaangażowanie przekłada się na renomę systemu LUMINUM.

Rdosław Urbaniak

Radosław Urbaniak
CEO

Zajmuję się rozwojem aplikacji oraz koordynacją pracy zespołów wdrożeniowych. Nadzoruję integrację systemów zewnętrznych.

Aleksander Imbierowicz

Aleksander Imbierowicz
Sales

Opiekuję się Klientami w procesie sprzedaży i wdrożenia systemu. Razem definiujemy wymagania wobec aplikacji. Doradzam jak najlepiej możemy pomóc Twojej organizacji.

Małgorzata Dziurdzia

Małgorzata Dziurdzia
Wsparcie

Opiekuję się Klientami w okresie użytkowania systemu. Dzięki stałemu kontaktowi z Klientami, moja praca przyczynia się do ciągłego rozwoju systemu.

Nasi wybrani Klienci