Program do rozliczania delegacji (e-delegacje)

Program do rozliczania delegacji (e-delegacje)

Program do rozliczania delegacji - e-delegacje od Technology to narzędzie dedykowane dla średnich i dużych firm oraz przedsiębiorstw. Umożliwia on nieskomplikowaną, prostą, wygodną obsługę delegacji dla wszystkich pracowników firmy. 

Nasze oprogramowanie upraszcza i przyspiesza tworzenie przejrzystych dokumentów elektronicznych niezbędnych przy rozliczania wszelkich wyjazdów służbowych zarówno w kraju jak i za granicą.

Niezastąpiony program do rozliczania delegacji

E-delegacje to narzędzie do kompleksowej i bezproblemowej obsługi wszystkich dokumentów, faktur związanych  z delegacjami:

 • polecenie wyjazdu,
 • rozliczenie delegacji,
 • dekretacje

Program oferowany przez firmę Technology ma intuicyjny i przyjazny interfejs, a złożenie i rozliczenie wniosku o delegację jeszcze nigdy nie było tak proste, ponieważ wychodząc na przeciw naszym klientom, systemy nasze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i wymagań konkretnej firmy.

System nasz usprawnia pracę przez elektroniczny obieg dokumentów, dzięki czemu wszelkie akceptacje odbywają się on-line, zawsze także możemy z każdego miejsca na świecie zajrzeć do naszych dokumnetów. Nasz program ułatwia pracę wielu działom w firmach, usprawnia ich działanie, nic nie ginie, wszystko jest zebrane w jednym miejscu.

Już dziś umów się na prezentację Rozwiązania lub sprawdź demo

Umów się Zobacz demo
specjalista

E-delegacje - komfort w Twojej firmie na najwyższym poziomie

System e-delegacje jest intuicyjny i niezwykle prostu w obsłudze, a rozliczenie podróży służbowej nie zajmuje dużo czasu i nie sprawia kłopotów. Pracownik wypełnia elektroniczny wniosek on-line, następnie jest on automatycznie przesyłany do akceptacji do przełożonego.
 
Dzięki elektronicznej informacji w postaci e-maila lub wiadomości SMS żaden wniosek nie zostanie pominięty, bo system powiadamia automatycznie w wybranej formie. Wpływa to na czas rozliczania wniosków oraz nad zapanowanie nad nimi, kontrolowanie i weryfikację. Zgodnie z uprawnieniami użytkownicy systemu mogą śledzić statusy elektronicznych wniosków delegacyjnych, edytować je, usuwać bądź archiwizować.

Co wchodzi w skład programu e-delegacje

Modułami oferowanego przez nas systemu do elektronicznych delegacji są:
 

Elektroniczny wniosek urlopowy

Elektroniczne polecenie wyjazdu delegacji

Z pomocą tego modułu możemy dokładnie zaplanować delegację, w prosty sposób tworzymy dokument zawierający wszystkie najważniejsze informacje na temat planów podróży służbowej, a w kolejnym etapie przesłać go do przełożonych i działu HR.

Zakres danych wymaganych w dokumencie można dostosować do potrzeb indywidualnych firmy.

program do rozliczania delegacji 1
program do rozliczania delegacji 2 Kalendarz urlopowy

Moduł rozliczania delegacji

Pozwala on nam, na szybkie i wygodne, w dodatku automatyczne rozliczanie delegacji. Jego bez wątpienia dodatkową zaletą jest możliwość dołączania dodatkowych elementów: skanów faktór, rachunków, biletów itp.

Ten moduł umożliwia ewidencjonowanie wszystkich kosztów poniesionych w związku z wyjazdem służbowym pracownika, oraz ich kontrolowaniem.

Harmonogram pracy, grafik pracy

Dekretacja i księgowanie wydatków delegacji

Przyspiesza obieg dokumentów związanych z delegacją krajową lub zagraniczną, dzięki temu pozwala na zaoszczędzenie czasu pracowników wielu działach, szczególnie w dziale księgowym.

Moduł pozwala nie tylko wyliczyć dokładne wydatki delegacji, ale także wyeksportować je do dowolnego systemu księgowego używanego przez naszego klienta.

program do rozliczania delegacji 3

Każdy z naszych modułów programu do rozliczania delegacji pracowniczych może być dowolnie modyfikowany, aby spełniał wszelakie oczekiwania pracowników i przełożonych danego przedsiębiorstwa. Zmian w naszym systemie dokonujemy na etapie wdrażania systemu i ustalenia z klientem wymagań. Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy nasi klienci byli w 100% zadowoleni z oferowanej im usługi.
 

Wygodne rozliczanie wszystkich delegacji

Nasz system do e-delegacji sprawi, że już nigdy więcej ich rozliczanie nie będzie stanowiło problemu w Państwa firmie, a niezbędne dokumenty, wnioski, faktury będą zawsze w jednym miejscu. W dodatku w każdej chwili będzie można sprawdzić ich status, oraz to czy dany wyjazd służbowy został już rozliczony.

System E-delegacje pozwala na ogromną oszczędność czasu, szczególnie u pracowników działów HR oraz księgowości. Jego łatwość obsługi nie sprawi problemu żadnemu pracownikowi, a dzięki swojej uniwersalności pozwoli rozliczać krótkie delegacje w obrębie naszego kraju, jak i dłuższe wyjazdy służbowe poza granice Polski.
 

Rozliczenie delegacji krajowej

Program firmy Technology do rozliczania delegacji (e-delegacje) jest profesjonalnym narzędziem, które umożliwia komfortowe rozliczanie dowolną delegacji krajowej, bez względu na długość jej trwania oraz cel podróży. Pracownik rozliczający podróż służbową będzie miał dostęp do niezbędnych informacji:

 •  czas trwania delegacji,
 • wyznaczone zastępstwo za pracownika w delegacji,
 • docelowe miasto i państwo,
 • środek transportu podróży,
 • koszty wyjazdu,
 • cel podróży delegacyjnej,
 • automatycznie wyliczona dieta,
 • itd.
   

Rozliczenie delegacji zagranicznej

Rozliczenie zagranicznych delegacji będzie się odbywało zgodnie z procedurami w Państwa firmie, które dostosujemy do potrzeb i wymagań jakie obowiązują w konkretnym przedsiębiorstwie. Takie rozliczenia podróży służbowych poza granice naszego kraju, nie stanowią dla naszego systemu problemu. W programie mamy dostępne wszystkie potrzebne dane, a rozliczenia odbywają się automatycznie, co powoduje minimalizację błędów i pomyłek.

Jeśli zależy Państwu na szybkim i dokładnym wyliczaniu podróży służbowej krajowej lub zagranicznej dla pracowników swojej firmy wybierz program do delegacji od Technology.

Możliwości programu e-delegacje

Nasz system do rozliczania e-delegacji to nowoczesne rozwiązanie stworzone dla współczesnych przedsiębiorców, gdzie czas odgrywa kluczową rolę, a delegacje są codziennością rozwijającego się biznesu. Uwzględnia on wszystkie potrzeby i wymagania firm. Główne cechy aplikacji e-delegacje to:

 • łatwość składania i akceptacji poleceń wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych,
 • składanie, akceptację i rozliczanie delegacji odbytych przez pracowników danej firmy,
 • możliwość doprecyzowania liczby etapów rozliczeń podróży służbowych zarówno krajowych jak i zagranicznych,
 • kompleksowe rozliczenie wszystkich kosztów delegacji: diet, ryczałtów itd.
 • umożliwia wyznaczenie osoby na zastępstwo (która zyskuje na ten czas możliwość akceptacji wszystkich wniosków podwładnych zastępowanego pracownika),
 • automatyczną dekretację kosztów i wydatków delegacji w oparciu o definiowalne listy wyboru, określają one typ wydatków (np. Podróż-> Autobus-> Bilet),
 • eksport danych do dowolnego systemu księgowego, w zdefiniowanym schemacie księgowania,
 • obsługa kodów kreskowych wydrukowanych z systemu i następnie dołączanych do dokumentów rozliczeniowych – naklejanie na faktury i inne dokumenty (następnie dział księgowości może automatycznie wyszukać rozliczenia w systemie, za pomocą skanera kodów kreskowych, i je akceptować lub odrzucać jeśli zawiera błędy),
 • repozytorium Poleceń wyjazdu oraz Rozliczeń delegacji,
 • możliwość drukowania dokumentów Poleceń wyjazdu i Rozliczeń delegacji.

Zdecydowanie warto wybrać nasz system do rozliczania delegacji, ponieważ jest on stworzony dla komfortu, wygody firmy, tak by usprawnić działanie i poprawić komfort pracowników. Świetnie sprawdzi się w dużych i średnich firmach i korporacjach, gdzie pracownicy często wyjeżdżają służbowo, a delegacji do rozliczeń jest dużo.