Elektroniczny obieg faktur kosztowych online

Elektroniczny obieg faktur kosztowych online

Elektroniczny obieg faktur w firmie zdecydowanie poprawi komfort funkcjonowania wszystkich działów w firmie, a także będzie zapobiegał gubieniu faktur, dokumentów oraz opóźnieniem płatności. Nasze komfortowe narzędzie, jakim jest workflow faktur zapewnia oferowany przez LUMINUM System Zakupowy. Z nami skutecznie wyeliminujesz obieg papierowych dokumentów w całej firmie, oraz zapomnisz o ręcznym zbieraniu akceptacji, a zyskasz usprawnione, systematyczne, bieżące zarządzanie fakturami. Twoje przedsiębiorstwo zyska efektywniejsze funkcjonowanie dzięki naszemu systemowi do obiegu faktur. Za każdym razem elektroniczny obieg faktur dostosowujemy do indywidualnych potrzeb firmy czy przedsiębiorstwa, tworzymy model idealnie pasujący do potrzeb klienta. Obieg faktur kosztowych to nowoczesne rozwiązanie do dynamicznie rozwijających się firm, gdzie trudno już zapanować nad ilością dokumentów. Nasz system to oszczędność czasu, papieru, nerwów i przede wszystkim dostęp z każdego miejsca na świecie!

Już dziś umów się na prezentację Rozwiązania lub sprawdź demo

Umów się Zobacz demo
specjalista

Elektroniczny obieg faktur - najlepsze rozwiązanie

Stworzony przez naszą firmę LUMINUM system workflow faktur wyróżnia się na wielu aspektach od konkurencji. Jest to rozbudowane narzędzie, które ciągle jest rozwijane i ulepszane, dostosowywane do wymagań nowych klientów. Pracownicy Państwa firmy mają dostęp do Systemu Zakupowego, gdy pojawia się zapotrzebowanie na daną usługę lub jakiś produkt, pracownik wprowadza taką informację do systemu zakupowego. Wszystko wykonuje się w postaci elektronicznej, wypełnia się elektroniczny dokument zapotrzebowania zakupu, za pomocą dowolnej przeglądarki.
Nasz Elektroniczny obieg dokumentów automatycznie prześle wypełnione formularze do akceptacji przełożonych. Prosty w obsłudze i bardzo intuicyjny system LUMINUM poinformuje odpowiednie osoby o konieczności akceptacji zapotrzebowania, wykona to za pomocą wiadomości e-mail albo SMS. Model całego procesu akceptacji zapotrzebowania, podobnie jak i model obiegu faktur kosztowych w Państwa firmie zawsze jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa, ponieważ w każdej firmie ten proces wygląda inaczej i składa się z różnej ilości etapów. Dzięki tym udogodnieniem system nasze jest bardzo funkcjonalny i wygodny w użytkowaniu.
Nasz zaawansowany elektroniczny obieg faktur skutecznie przyspiesza procesy akceptacji na każdym etapie zakupowym i fakturowym. Jesteśmy przekonani, że wystarczy jeden proces zakupowy, a zostaną Państwo przekonani, że warto mieć ten system u siebie, ponieważ ten proces staje się szybszy i nie pochłania dodatkowego czasu, oszczędza papier i w dzisiejszych czasach faktury elektroniczne stają się coraz popularniejsza, za chwilę będą codziennością.

 
PRASA INFORMUJE:

The Wall Street Journal: "(...) przeciętnie 6 tygodni w ciągu roku traci szef próbując odnaleźć ważne dokumenty (...)"

badania PricewaterhouseCoopers: "(...) do 50% czasu traci pracownik na odnalezienie odpowiednich danych, a tylko 5% - 15% czasu poświęca na ich przeczytanie (...)"

badania IBM: "(...) 16 000 kartek papieru w ciągu roku potrafi wydrukować jeden pracownik firmy (...)"
 
elektroniczny obieg faktur kosztowych w firmie 1

Funkcjonalny system zakupowy

Workflow faktur jest rozwiązaniem dla dużych i średnich firm. Dzięki nam mogą się Państwo przekonać jak system zakupowy może usprawnić działanie każdej firmy. Nigdy już nie zginą żadne dokumenty, firma nie będzie narażona na karne odsetki, nasz system zakupowy to wspaniałe rozwiązanie dla biznesu, a umożliwia on:

  • zarządzanie zakupami wszystkich pracowników,
  • pełną i sprawną kontrolę nad wydatkami,
  • wycofanie dokumentów papierowych,
  • wprowadzenie elektronicznego obiegu faktur w firmie.

Dzięki naszemu systemowi masz pewność, że każda faktura elektroniczna zostanie w poprawnie rozliczona.
W zależności od prawnień wszyscy użytkownicy systemu mają dostęp do poszczególnych informacji:

  • pracownik - moze sprawdzić na jakim etapie jest jego zapotrzebowanie,
  • przełożony - ma nieograniczony dostęp do informacji zakupowych i może śledzić wszysktie zapotrzebowania zakupów swoich pracowników, 
  • dział zakupów - ma dostęp do wszystkich informacji,
  • księgowość - ma dostęp do faktur czekających na uregulowanie i tych już opłaconych,
  • kontrahenci - mogą uzyskać informację na jakim etapie jest ich faktura i kiedy mogą spodziewac się przelewu, 

Zarządzanie fakturami oraz ich workflow z naszym Systemem LUMINUM są znacznie łatwiejsze, a także bardziej skuteczne i profesjonalne.  Warto wdrożyć takie rozwiązanie w swojej firmie ponieważ poprawi to jej działanie i skuteczność.

System elektronicznej faktury umożliwia eksport informacji do większości programów księgowych lub płatniczych (w tym także SAP) wszystko dostosowujemy indywidualnie. Nasze narzędzie oferuje również generowanie raportów odnośnie zapotrzebowani w firmie, kosztów, faktur i innych aspektów, które klient sobie życzy mieć raportowane, tu także nasza firma dostosuje się do Państwa wymagań. Jesteśmy otwarci na zamiany i rozwój systemu.

Funkcje programu

Elektroniczny obieg faktur to niezastąpione rozwiązanie, które doceniło bardzo wielu naszych klientów. Poznaj funkcje oferowanego przez LUMINUM Systemu Zakupowego.

Elektroniczny obieg faktur

Indywidualny model obiegu faktur w firmie

Indywidualny model obiegu faktur w firmie - nasz system elektronicznego obiegu faktur  za każdym razem jest dostosowywany do indywidualnego zapotrzebowania danej firmy. To nie Państwa firma dostosowuje się do obiegu, to my dostosowujemy obieg do Państwa firmy. Wszystkie elementy wchodzące w skład naszego narzędzia ustalane są z zamawiającym.

elektroniczny obieg faktur kosztowych w firmie 2
elektroniczny obieg faktur kosztowych w firmie 3 Elektroniczny obieg faktur

Budowa dokumentu zakupowego faktury elektronicznej

Budowa dokumentu zakupowego faktury elektronicznej – ten prosty dokument zawiera wszystkie informacje na temat określonego zamówienia oraz powiązanych z nim faktur. Niewątpliwie usprawnia i ułatwia to nawigację i odnajdywanie danych na temat konkretnego zamówienia.

Elektroniczny obieg faktur

Proces akceptacji faktur elektronicznych

Proces akceptacji faktur elektronicznych – każdorazowo wszystkie wypełnione dokumenty elektroniczne kierowane są do przełożonych do ich akceptacji. To daje gwarancję szybkiego i skutecznego przepływu informacji i powoduje wzrost efektywności firmy.

elektroniczny obieg faktur kosztowych w firmie 4
elektroniczny obieg faktur kosztowych w firmie 5 Elektroniczny obieg faktur

Akceptacja wieloosobowa faktur elektronicznych

Akceptacja wieloosobowa faktur elektronicznych – gdy jest konieczna akceptacja faktury przez kilku przełożonych jest to oczywiście możliwe w systemie, jest to tak zwany proces akceptacji wieloosobowej. Każda z osób może dokonywać akceptacji niezależnie od innych.

Elektroniczny obieg faktur

Łącznie faktur elektronicznych z umowami

System dopuszcza możliwość łączenia faktur elektronicznych z umowami, tym samym do każdego dokumentu umowy w Systemie Zakupowym można dołączyć faktury. To usprawnia proces zamawiana tych samych rzeczy, nie potrzeba każdorazowo składać zapotrzebowania, można do danego zapotrzebowania dodawać tylko nowe faktury.

elektroniczny obieg faktur kosztowych w firmie 6
elektroniczny obieg faktur kosztowych w firmie 7 Elektroniczny obieg faktur

Repozytorium elektronicznego obiegu faktur

Repozytorium elektronicznego obiegu faktur – umożliwia na sprawny i prosty dostęp do firmowych dokumentów powiązanych z zakupami. System umożliwia szybkie wyszukiwanie, ponieważ gromadzi dokumenty w jednym miejscu.

Elektroniczny obieg faktur

Raporty finansowe na podstawie faktur elektronicznych

Raporty finansowe na podstawie faktur elektronicznych – rozszerzony moduł skierowany dla firm posiadających liczne transakcje, umożliwia on sprawną weryfikację. Usprawnia to działanie firmy a raport powodują zoptymalizowanie procesu workflow faktur.

elektroniczny obieg faktur kosztowych w firmie 8

Najlepsze rozwiązanie

Workflow faktur oraz faktury elektroniczne to nowoczesne narzędzie dla przedsiębiorców prowadzących dynamiczny rozwój swojej firmy. To narzędzie XXI wieku. Wybierając nasz program do faktur masz gwarancję usprawnienia procesów zachodzących w Twojej firmie. System nasz opiera się na Państwa wymaganiach, dlatego obieg będzie przebiegał dokładnie tak jak tego Państwo oczekują i będą mieć Państwo dostęp do interesujących Was informacji. Wychodzimy Państwu naprzeciw, to my dostosujemy się do wymogów Państwa firmy.