Elektroniczne wnioski urlopowe – program online

e-Urlopy to najbardziej profesjonlany system obsługi wniosków urlopowych na rynku! To zaawansowany, ale bardzo intuicyjny system do obsługi elektronicznych wniosków urlopowych oraz wszystkich typów absencji i nieobecności. e-Urlopy to pionierskie narzędzie rozwijane w Polsce od ponad 20-stu lat.
 
LUMINUM to narzędzie do planowania urlopów, w pełni zgodne z przepisami polskiego prawa. Umożliwia obsługę dowolnych części etatu, eksport do systemów kadrowych (automatyczna integracja) oraz rozliczanie pracowników ze każdym stopniem niepełnosprawności. e-Urlopy umożliwia ewidencjonowanie i planowanie wszystkich rodzajów wniosków, nieobecności, zwolnień oraz absencji.

Elektroniczne wnioski urlopowe to komfortowy sposób sprawowania kontroli nad urlopami we wszystkich średnich oraz dużych firmach (m.in. produkcyjnych, handlowych, logistycznych czy usługowych), korporacjach oraz instytucjach.

Dzięki temu ekologicznemu rozwiązaniu pracownicy oraz działy HR mają pełen dostęp do informacji o przysługujących limitach urlopowych oraz ich wykorzystaniu. W łatwy sposób można także kontrolować status wniosków urlopowych. Zastosowanie LUMINUM pozwala na znaczną automatyzację zarządzania urlopami oraz oszczędność czasu i papieru!

Nasz program do urlopów może być obsługiwany przez dowolne urządzenie z dostępem do Internetu - jest to rozwiązanie na miarę XXI wieku, które możesz już dziś wdrożyć w swojej firmie.

Już dziś umów się na prezentację Rozwiązania lub sprawdź demo

Umów się Zobacz demo
specjalista

e-Urlopy – najbardziej funkcjonalny na rynku elektroniczny system urlopowy – ponad dwadzieścia lat doświadczenia w rozwoju.

System urlopowy LUMINUM rozwijany jest w Polsce od ponad 20-stu lat - budowany razem z naszymi Klientami, dostosowywany do ich potrzeb i sugestii oraz zmian w prawie tak, aby funkcjonował jeszcze sprawniej, bardziej intuicyjnie i aby był w pełni dostosowany i zgodny z Kodeksem Pracy i obowiązującymi przepisami prawa. Dzięki temu oferujemy Państwu wyjątkowe narzędzie dedykowane do skutecznego zarządzania urlopami w każdej średniej i dużej firmie. System jest perfekcyjnie dopasowany do indywidualnych potrzeb na etapie wdrożenia – wiemy o tym, że każda firma jest wyjątkowa!

Oferowany przez firmę LUMINUM program elektronicznych wniosków urlopowych pozwala na intuicyjną i bezproblemową obsługę absencji, usprawnia działanie firmy, przyspiesza proces zarządzania urlopami: ich planowanie, rejestrację oraz ewidencję w postaci elektronicznej. System LUMINUM pozwala na dostęp do aplikacji urlopowej dla wszystkich pracowników firmy, dzięki temu nie tylko pracodawca czy dział HR, ale i pracownicy mają wgląd do swoich danych oraz informacji o urlopach.

Elektroniczne wnioski urlopowe – centralizacja dokumentów (każdy rodzaj urlopu w jednym miejscu).
Pracownicy firm korzystających z systemu do zarządzania elektronicznymi wnioskami urlopowymi mają możliwość składania w LUMINUM wielu rodzajów e-wniosków urlopowych z jednego ekranu. Przełożeni mogą wygodnie akceptować lub odrzucać złożone wnioski w trybie online, w tym dostępna jest dedykowana aplikacja mobilna z powiadomieniami PUSH. Pracownik otrzymuje także powiadomienie e-mail o decyzji przełożonego.

 Typy Wniosków urlopowych (wybrane):
 • wypoczynkowy,
 • na żądanie,
 • wychowawczy,
 • macierzyński/ojcowski,
 • rodzicielski,
 • opiekuńczy
 • zaległy,
 • okolicznościowy,
 • bezpłatny.
W ramach programu do e-urlopów dostępne są również wnioski dotyczące:
 • nieobecności usprawiedliwionych,
 • nieobecności nieusprawiedliwionych,
 • zwolnień lekarskich,
 • odbioru nadgodzin,
 • odbioru dnia wolnego.

W standardowej konfiguracji dostępne jest ponad 25 różnych rodzajów wniosków urlopowych, ale otwieramy się na potrzeby naszych Klientów - w każdej chwili nawet samodzielnie można zdefiniować nowy rodzaj urlopu lub absencji. Program do elektronicznych wniosków urlopowych można modyfikować pod najbardziej zaawansowane potrzeby firmy, wzbogacać o kolejne przydatne dokumenty czy funkcje zgodnie z życzeniem naszych Klientów. Będąc producentem LUMINUM jesteśmy otwarci na zmiany i rozwój. Nasz dział rozwojowy nieustanie pracuje nad nowymi funkcjonalnościami  i modyfikacjami.


System urlopowy uszyty na miarę dla Twojej firmy

Nasz system do Ewidencji urlopów a także system Elektroniczna Ewidencja Czasu Pracy to pierwsze tego typu rozwiązanie na polskim rynku. Są to najbardziej dopracowane i wyrafinowane rozwiązania, które pozwalają na dynamiczne i aktywne zarządzanie czasem pracy i urlopami w polskich firmach.
Systemy nasze dopracowujemy w najmniejszych szczegółach do wymagań Klientów.  Są to rozwiązania dedykowane dla działów HR, pracodawców, ale i wszystkich pozostałych pracowników, znacząco ułatwiając i usprawniające funkcjonowanie firmy. Wybierając systemy oraz moduły systemu LUMINUM można stworzyć kompleksowy system dostosowany do profilu firmy.


Elektroniczne wnioski urlopowe – Zyski


Korzyści ze stosowania systemu są nieocenione. Pełna kontrola i bardzo sprawne zarządzanie dokumentami, szybki dostęp, wygoda oraz prostota to kluczowe cechy systemu urlopowego. Zarządzanie urlopami jeszcze nigdy nie było tak proste.


Elektroniczne urlopy pozwalają między innymi na:
 • planowaniem urlopów (wszystkie rodzaje)
 • zarządzanie urlopami (składanie, akceptacja i rozliczanie wniosków, zależnie od nadanych uprawnień),
 • dowolną konfigurację obiegu dokumentów wewnątrz firmy,
 • sporządzenie i czytelną prezentację grafiku (kalendarza urlopowego),
 • sporządzanie szczegółowych raportów (dzięki rozbudowanemu systemowi raportowania, ułatwiającego pracę zespołom HR),
 • wewnętrzne rozliczanie lub eksport informacji do zewnętrznych programów rozliczeniowych lub HR (integracja z zewnętrznymi systemami)
Elementy programu do urlopów

Na system e-Urlopy składa się:

Program do składania wniosków urlopowych online
To proste i intuicyjne narzędzie do wypełniania elektronicznych wniosków urlopowych dla wszystkich pracowników. Dzięki niemu uzyskują oni wgląd do wszelkich informacji związanych z ich urlopami, wnioskami (status wniosków oraz ilość przysługującego jak i wykorzystanego urlopu).
elektroniczne wnioski urlopowe program online 1
elektroniczne wnioski urlopowe program online 2
Kalendarz urlopów (elektroniczny)
W przyjazny i czytelny sposób przedstawia dni, w których inni pracownicy zaplanowali urlopy lub są nieobecni w pracy. Dzięki temu bardzo łatwo wpasować się w dostępne dni i skutecznie koordynować nieobecności wszystkich pracowników z uwzględnieniem działów, w których są zatrudnieni. Przełożony akceptując wniosek dokładnie zna liczbę pracowników dostępnych w danym dziale. Dzięki temu może skutecznie zarządzać zasobami ludzkimi.

Harmonogram pracy
Harmonogramowanie umożliwia tworzenie grafików pracy grupowej i indywidulanej, usprawnia kontrolę przepracowanego czasu pracy, weryfikuje przekroczenia i automatyczne nalicza nadgodziny. System informuje pracownika o przekroczeniach i nieprawidłowościach w czasie pracy.
elektroniczne wnioski urlopowe program online 3
elektroniczne wnioski urlopowe program online 4
Zatwierdzanie wniosków urlopowych
Proces zatwierdzania wniosków urlopowych jest dostosowany do ścieżki akceptacji obowiązującej w firmie i w razie potrzeby jest tworzony indywidualnie na jej potrzeby. Pozwala to na optymalizację i przyspieszenie obsługi wniosków, a także wpływa na efektywniejsze zarządzanie urlopami. Gdy wniosek zostanie zaakceptowany przez przełożonego informacja o tym fakcie trafia do dział HR.

Lista wniosków urlopowych
System LUMINUM zawiera repozytorium wszystkich e-urlopów, które można sprawnie filtrować, sortować, przeglądać i wygodnie przeszukiwać w poszukiwaniu potrzebnych informacji. Dzięki temu w systemie możliwy jest komfortowy dostęp do wszystkich wniosków urlopowych pracowników, a także szczegółowe informacje dotyczące statusu poszczególnych dokumentów.
elektroniczne wnioski urlopowe program online 5
elektroniczne wnioski urlopowe program online 6
Ilość urlopu
W systemie LUMINUM każdy pracownik ma możliwość sprawdzenia ilości urlopu przysługującego wykorzystanego, ilości urlopu pozostałego do dyspozycji, a także ilości nadgodzin i wypracowanych dni wolnych. Może również sprawdzić czy jego wnioski urlopowe zostały rozpatrzone. Przełożeni mają wgląd w ewidencję urlopów przysługujących konkretnym pracownikom. System ułatwia kontrolę na planowaniem i wykorzystaniem poszczególnych rodzajów urlopów.

Dni wolne od pracy
LUMINUM wychodzi naprzeciw oczekiwaniom firm i pozwala na dowolne ustalenie kalendarza dni wolnych od pracy w danej firmie, w zależności od jej indywidualnych potrzeb. Domyślne dni wolne to soboty, niedziele i święta, ale prosty panel sterowania pozwala na wprowadzanie indywidualnych zmian według zapotrzebowania.
elektroniczne wnioski urlopowe program online 7
elektroniczne wnioski urlopowe program online 8
Raporty urlopowe
Użytkownicy systemu dysponują ważnym narzędziem jakim jest panel tworzenia dowolnych raportów związanych z urlopami i nieobecnościami. Zakres pracowników dostępnych w raporcie jest automatycznie ograniczonymi uprawnieniami użytkownika. Informacje, które mają stanowić zawartość raportu może on określić przed jego wygenerowaniem. Pozwala to na łatwe tworzenie dokumentów zawierających informacje dostosowane do indywidualnych potrzeb.


Szybkie i łatwe zarządzanie urlopami

System LUMINUM to rozbudowane narzędzie dostosowane do indywidualnych potrzeb firmy. To skuteczne i pewne rozwiązanie. Ze względu na nasze wieloletnie i bogate doświadczenie system jest w pełni zautomatyzowany oraz intuicyjny. Wszystkie wnioski urlopowe po utworzeniu przez pracownika są automatycznie przesyłane do akceptacji przez wyznaczonych przełożonych. Przełożeni zaś są informowani przez system za pomocą e-maila lub SMS, że pojawił się nowy wniosek do akceptacji. Dzięki temu rozwiązaniu trudno przeoczyć dokumenty wymagające podjęcia akcji.

Obieg workflow może być konfigurowany dowolnie pod procesy funkcjonujące w konkretnej firmie. Proces akceptacji jest prosty i szybki, a co równie ważne, wydajny i efektywny (dokumenty nie gubią się, informacje nie giną, pracownicy nie zapominają o podjęciu decyzji, znana jest pełna historia zmian). System LUMINUM to skuteczne rozwiązanie online – całkowicie zgodny z polskim prawem i zgodnie z jego literą automatycznie weryfikuje wprowadzane wnioski urlopowe.

Najlepsze rozwiązania dla biznesu

Firma LUMINUM oferuje najlepsze rozwiązania dla średnich i dużych przedsiębiorstw o różnych profilach działalności. Nasze systemy pozwalają na efektywną kontrolę i sprawne zarzadzanie przedsiębiorstwem. Z naszymi rozwiązaniami nic Cię nie zaskoczy!

Oferujemy Państwu nie tylko kompleksowy system do urlopów, ale również inne innowacyjne i funkcjonalne moduły i systemy (na przykład elektroniczny obieg dokumentów), a także doskonały program do delegacji – bardzo chętnie wybierany przez naszych Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą oraz umówienie się na całkowicie bezpłatną prezentację i system demo.

Więcej informacji