System intranetowy dla dużych i małych firm

System intranetowy dla dużych i małych firm

Intranet to system informacyjny, wewnątrz-firmowy używany tylko przez pracowników danej firmy. Dostępny jest on po zalogowaniu, tylko dla uprawnionych osób, pozwala na szybkie i sprawne działanie firmy, dzięki natychmiastowemu przepływowi informacji.

Zastosowanie Intranetu jest kluczowe nie tylko w dużych firmach i korporacjach ale również w małych przedsiębiorstwach. Wdrożenie naszego Intranetu przynosi wiele korzyści usprawniając komunikację i dystrybuuję wszelakich dokumentów wewnątrz firmy. Realnym efektem jest redukcja kosztów związanych z przepływami informacji od 80 do 90 procent.

Już dziś umów się na prezentację Rozwiązania lub sprawdź demo

Umów się Zobacz demo
specjalista

System Intranet eliminuje zdecydowaną większość papierowych dokumentów krążących wewnątrz firmy. Zbędne staje się kserowanie setek kopii dokumentów, drukowanie papierowych kartek do przekazania pracownikom aby się z nimi zapoznali. Niepotrzebne sterty papierów bezpowrotnie znikają z firmy, a tym samym koniec z marnowaniem papieru, tuszu, nie trzeba już drukować regulaminów, zmienionych przepisów BHP i innych, wszystko znajdzie się w naszym Intranecie.
 

opis rozwiazania 1

Nieograniczony dostęp do określonych dokumentów mają także pracownicy pracujący w terenie czy przedstawiciele handlowi, co pozwala im natychmiast i w każdej chwili zapoznawać się z nowymi dokumentami w firmie. System Intranet znacznie ogranicza i minimalizuje koszty ponoszone na firmy kurierskie, oszczędza czas na pakowanie i wysyłanie, oraz pieniądze. Jest to, że wyjście naprzeciw ekologii. Dzięki połączeniom szyfrowanym można logować się do Intranetu z dowolnego miejsca na świecie, albo w firmie i powoduje znaczne obniżenie kosztów związanych z dokumentami i ich obiegami.

Intranet umożliwia natychmiastowe aktualizacje i modyfikacje danych, posiada on system uprawnień, który może ograniczać dostęp do określonych informacji i dokumentów wybranym grupom lub pojedynczym pracownikom.

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, system pozwala na szybkie zawiadamianie pracowników o zebraniach, nowościach, testach do zaliczenia, nowych dokumentach czy badaniach, a dzieje się to za pomocą wysyłanych e-maili lub wiadomości sms. Nic nie umknie pracownikom, przełożeni mają pewność, że zostali skutecznie poinformowani, a to upraszcza przekazywanie wiadomości wewnątrz firmy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, system oferuje funkcję zmiany tapet, które każdy z pracowników może modyfikować indywidualnie. System ma możliwość zmiany wyglądu, tak aby jak najbardziej dostosować go do kolorystyki firmy i preferowanego przez nią designu.

opis rozwiazania 2 opis rozwiazania 3 opis rozwiazania 4

Najważniejsze zalety wdrożenia Intranetu w Państwa firmie:
- efektywniejsza komunikacja w całej firmie
- możliwość korespondencji seryjnej (e-maile, SMSy)
- wyeliminowanie przepływu papierowych dokumentów
- biblioteka dokumentów dostępna dla pracowników z odpowiednimi uprawnieniami 
- redukcja kosztów łączności i komunikacji
- łatwe zarządzanie danymi
- automatyzacja wielu procesów w firmie (np. sprawdzanie stanu realizacji dokumentów)
- elektroniczny obieg dokumentów


Podstawowa funkcjonalność systemu Intranet:

1. Aktualności
- news'y
- linki (bank linków)
- sondy (jawne wyniki)
- glosowania (tajne wyniki)
- pop-up (okno do umieszczania ważnych informacji, komunikatów)

2. Forum
- kategorie, wątki
- dostęp do kategorii ograniczony systemem uprawnień

3. Pracownicy
- zarządzanie użytkownikami (określanie uprawnień, dodawanie, edycja, zwalnianie )
- zarządzanie grupami pracowników
- definiowanie schematu jednostek organizacyjnych firmy
- hierarchia podległości pracowników


Dodatkowe moduły Intranetu:

4. Testy/Ankiety
5. System SMS
6. System urlopowy
7. System publikacji dokumentów
8. System obiegu dokumentów
9. Karta Rozliczenia Kosztów

Więcej informacji